Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Posuvná Okna

Mono Slide

Jedno z řešení posuvných oken pro balkonové otvory. Posuvná křídla ve vzájemně rovnoběžných rovinách. K utěsnění křídel se používá kartáčové těsnění.

Dual Slide

Další řešení posuvných oken pro balkónové dveře, také v tomto systému se křídlo posouvá ve vzájemně rovnoběžné rovině.

 

Multi Slide (ST)

Další řešení posuvných oken pro balkónové dveře, také v tomto systému se křídlo posouvá ve vzájemně rovnoběžné rovině.

Eko – HST 85 mm

Hybridní řešení, které umožnuje spojit v jednom systému velmi populární křídla z řady Ideal 4000 s novým šestikomorovým rámem s hloubkou 85 mm.

 

Alu – Slide

Systém posuvných dveří umožňuje výrobu estetických otvorových výplní s pohodlnou obsluhou a velmi efektivním využitím vnitřního prostoru v domě.

Patio (SK)

Zdvižně posuvné dveře vyrobené ze standardních okenních profilů s použitím složitého mechanismu kování, který umožňuje posouvání a otevírání křídel ve vodorovné rovině.

 

MB-77 HS

Zdvižně posuvné dveře jsou ideální řešení pro otvorové výplně, které spojují interiér nebo zimní zahradu s okolím, umožňují pohodlné vycházení na balkón, terasu nebo otevřeného prostoru zahrady.