Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Hliníková Okna

MB-45

Moderní hliníkový systém, který slouží k výrobě prvků vnitřní a vnější zástavby bez vysokých nároků na tepelnou izolaci.

 

 

MB-60

Moderní hliníkový systém, který slouží k výrobě vnějších otvorových výplní s vysokými nároky na tepelnou a akustickou izolaci.

 

MB-70

Systém MB-70 se vyznačuje velmi nízkou hodnotou součinitele prostupu tepla U, které dosahuje použitím speciálních tepelně izolačních vložek a těsnění.

MB-86

Výrobek s velmi dobrými parametry, který umožňuje uspokojit různorodé potřeby uživatelů. První systém hliníkových oken, ve kterých je použit aerogel.

 

MB-78 EI

MB – 78 EI se používá k provádění vnitřních nebo vnějších protipožárních stěn s dveřmi jednokřídlovými a dvoukřídlovými mající třídu požární odolnosti EI 15, EI 30, EI 45, EI 60 a EI 90 , v souladu s PN – EN 13501-2:2010.