Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Fasády a rekonstrukce domů

Fasády a rekonstrukce bytových domů, revitalizace Ostrava

Revitalizace domu
Pokud řekneme revitalizace domu, tak máme na mysli modernizaci neboli rekonstrukci domu a samozřejmě zateplení. Nyní si povíme něco o rekonstrukcích. Ať už se jedná o rekonstrukce panelových domů, cihlových, bytových nebo rodinných domů, vždy to s sebou přináší spoustu starostí, vyřizování a běhání po úřadech. Pro člověka neznalého této problematiky to znamená spoustu ztraceného času a to jen abyste zjistili, že úředního šimlu se něžná revoluce nijak nedotkla. Proto nechte vaše starosti na naši hlavu a my zrealizujeme vaší zakázku na klíč a využijte svůj čas například pro sebe!

Revitalizace – modernizace a zateplení. Rekonstrukce domů v Ostravě.

Revitalizace bytových domů
Revitalizace rodinných domů
Fasády domů
Pak přichází výběr firmy. Těch je opravdu mnoho a proto je třeba dobře vybírat. Je velice jednoduché naletět takové, která u rekonstrukce domů nadělá více škody než úžinku. Jak ale vybírat a nepřebrat? Je těžké radit, protože samozřejmě chceme, abyste si vybrali nás, ovšem objektivita by asi nebyla příliš dobrá. Proto jsme se rozhodli jít zcela jinou cestou, než všichni ostatní.

V prvé řadě se můžete podívat na naše Reference, kde uvidíte naše zrealizované zakázky z různých revitalizací a rekonstrukcí domů. Navštivte Fotogalerii, ale hlavně máme Hodnocení, kde si můžete přečíst přímo reakce našich zákazníků! A toto je zcela nepochybně záruka kvality naší práce. Našim motem je „Náš zákazník, náš pán“ a tomu podřizujeme úplně vše. Navíc můžete využít našeho poradenství, čímž vám ušetříme spoustu času při vyřizování povolení atd. Vše ostatní už uděláme my.

Revitalizace panelového domu, fasády rodinných domů a další práce provádíme v Ostravě a okolí, jako například Havířov, Orlová, Karviná, Bohumín, Český Těšín, Frýdek Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Nový Jičín, Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín atd.