Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Dřevostavby

drevo-stavby-461697

Dům ze dřeva byl v minulosti synonymem spíše stavby pro lidi nižší třídy a převážně se dřevěné domky stavěly na vesnicích a v horských oblastech. Jejich stavba byla nenáročná, stavební materiál byl většinou poruce. Velkou nevýhodou byla špatná tepelná izolace. Neudržely teplo a jejich životnost byla mnohonásobně kratší, než u zděných staveb. Dnes je už však všechno jinak.

Dřevěné domky od firmy Stavby Sysala – tradice od roku 2000!

Dřevěné domy, neboli dřevodomy, se v dnešní době stávají stále oblíbenější. Jednak je jejich stavba ekonomicky médrevene-domy-ostrava-462851ně náročná díky použitým materiálům a technologiím rychlejší a navíc mají nadprůměrné tepelně izolační vlastnosti. Od toho se také odvíjí nižší náklady na provoz. Jinak řečeno, domy ze dřeva jsou na bydlení levnější a proto pro mnoho lidí také dostupnější.
Moderní dřevěné domy Ostrava, stavby ze dřeva.

Moderní dřevěné stavby Ostrava. Kdo by si představoval pod pojmem dřevěný dům stavbu, vypadající jako dřevěnici hodící se spíše na vesnici, velice by se mýlil. Dnešní moderní dřevěné domy jsou na první pohled k nerozeznání od zděných a ve kvalitě si nezadají s těmi zděnými. Stavby ze dřeva si našly na našem trhu pevnou pozici a těší se stále větší oblibě.
Dřevěné rodinné domy v Ostravě a okolí, stavíme již od r. 2000.

Dřevěné rodinné domy jsou ideální pro lidi všech věkových kategorií. Důležité je, jako ostatně u všech staveb, zvomoderni-drevene-stavby-ostrava-462852lit vhodnou stavební firmu, aby tuto stavbu zvládla jak po stránce technické, tak po stránce kvality práce. Není dobré, v honbě za nejnižší cenou, podlehnout nejnižší nabídce. Mohlo by se velice lehce stát, že naletíte zkušeným spekulantům a nízkou cenu dostanete pouze výměnou za nekvalitní práci a materiály a ošizenou stavbu. V konečném důsledku, při odstraňovaní závad (které zcela jistě vzniknou díky výše uvedeným příčinám), v součtu zaplatíte několikanásobně vyšší senu, než kdyby jste si dřevěný domek dali postavit od zkušené a prověřené firmy.
A protože víme, jak je složité se orientovat v nabídce stavebních firem, rozhodli jsme se jednat transparentně a rozhodování vám ulehčit. Dáme vám maximum informací o naší stavební společnosti, abyste se mohli objektivně rozhodnout. Nejdůležitější indicií, by pro vás mělo být naše Hodnocení. Zde naší zákazníci mohou podle svého vědomí napsat, jestli byli s naší práci spokojeni, nebo ne. Pokud se rozhodnete pro naši společnost, bude zde prostor i pro váš názor. Dále se můžete podívat na Reference našich prací a do Fotogalerie.