Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Dřevostavby Goopan

Koncept Goopan není pouze stavebnicový systém, ale také související doplňkové služby, které nabízejí řešení nejen v technické oblasti, ale také v marketingu a financování. Goopan umožňuje profesionálům stavět budovy bezpečným a certifikovaným způsobem. Vytvořili jsme pro Vás poradce, který Vás bude doprovázet celou prezentaci a dá Vám užitečné rady k dosažení ůspěchu pro Váš projekt. Panely Goopan jsou jednoduchým stavebním nástrojem nové generace pro technologii difůzně otevřených dřevostaveb. Umožňují snadnou výstavbu budov v krátkém čase s velmi nízkou energetickou náročností. Standartní panel je 2,80 m vysoký a 1,25 m široký, váží kolem 90kg. To znamená, že k manipulaci s panely jsou potřebe jen dva montéři. Naše patentovaná technologie spojuje jednoduchost, úsporu času a tepelnou účinnost. V průběhu 12-ti let jsme sledovali poptávky na trhu a zapracovali do systému všechny nové poznatky a vývoj trhu. Celá škála stavebních prvků v optimálních rozměrech umožňuje realizovat 95% projektů na míru. Stavební systém Goopan patří ke špičce moderní technologie dřesvostaveb.

Materiál GOOPAN SYSTÉM, KTERÝ VÁS POSUNE DÁL! Panel Goopan – Rám KVH 160x40mm ošetřený třída II – Izolace typ Isover AKU TP3 120 mm – Izolace typ Isover AKU TP3 40mm – Parobrzdná fólie VARIO KM DUPLEX UV – vnitřní strana – Zpevňovací panel Rigistabil 1250 x 2750 mm – vnější strana Panel Goopan PLUS – Vnitřní obložení Rigistabil – Technický izolovaný prostor 40mm – Rám KVH 160x40mm – Izolace typ Isover AKU TP3 120 mm – Izolace typ Isover AKU TP3 40mm – Parobrzdná fólie VARIO KM DUPLEX UV- vnitřní strana – Zpevňovací panel Rigistabil 1250 x 2750 mm – vnější strana Goopan PLUS nabízí oproti Goopanu vnitřní obložení s technickým izolačním prostorem a je zakryt finální deskou Rigistabil !

logo_lego

Stavebnicový systém pro profesionály. Cerfikovaný stavební systém vhodný zejména pro difuzně otevřené projekty na míru.

legopan-house

Chcete-li postavit váš dům již za 3 měsíce tak máme pro vás nabídku modulárního systému GOOPAN za příznivou cenu.

Tyto dřevostavby jsou složeny se stavebnicových dílů a používají materiály osvědčených firem Rigips, Isover, Weber a Glass Solutions.

Systém obsahuje tyto položky:

 • materiál na kompletní uzavřenou hrubou stavbu domu
 • kompletní obvodové zdivo a nosné stěny Goopan
 • střešní konstrukce včetně izolací
 • střešní krytina Bramac
 • okapy a hromosvod
 • okna a vstupní dveře (plastové šestikomorové rámy s trojsklem)
 • kompletní fasádní zateplovací systém včetně probarvené omítky

Hlavní výhody domu:

 • výhodná cena
 • výstavba již za 3 měsíce
 • nízké provozní náklady
 • možnost rekuperace energie
 • stavbu můžete realizovat v jakémkoliv ročním období za minimálního použití mechanizace