Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.stavby-sysala.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 571

Domy na míru

Nabízíme Vám výstavbu rodinných domů na klíč. Od původního návrhu do kompletní realizace. U nás si můžete vybrat standardní dům nebo z rodinný domek z prefabrikátů. V naší nabídce naleznete i dřevostavby z modulových komponentů. Výhodou těchto staveb je snadná a levná výstavba s krátkou dobou realizace. Stavíme RD již 15 let, proto vám můžeme nabídnout naše zkušenosti při realizace vašeho snu o vlastním bydlení.

Rodinný dům 1


Rodinný dům 1
Postavit rodinný dům je snad snem každého z nás. A jak je v naší české povaze zvykem, ve snaze, aby cena rodinného domu byla co nejnižší, bychom si jej nejraději postavili sami. To je ovšem z mnoha důvodů téměř nemožné. Další možnost je postavit rodinný domek s kamarády a známými, kteří umí potřebná řemesla. Věřte nám, že ani tato varianta není dobrým řešením. Stavba rodinného domku je náročná a skloubit všechny práce tak aby navazovaly na sebe bez prostojů (většina dobrych řemeslníků má totiž své zaměstnání a na vaší stavbu budou mít čas jen ve svém volnu), zásobovat materiálem, kontrolovat provedené práce podle plánu, už to je práce na plný úvazek. Pokud k tomu máte ještě chodit do práce, tak se ze stavby vašeho rodinného domu může klidně stát stavba desetiletí. Ne, že by byla tak skvělá, ale může klidně tak dlouho trvat. A to raději ani nemluvíme o škodách, které pří nedostatečné kontrole mohou vzniknout. Jednoduše řečeno se váš levný dům stane tím nejdražším.

Rodinný dům 2

Rodinný dům na klíč Ostrava.

Jediná šance, pokud chcete ušetřít, je najít seriózní firmu a nechat si postavit levný dům na klíč. Ano slyšíte dobře, může být levný, ale jen v případě, že si vyberete kvalitní stavební firmu, která má se stavbami tohoto typu mnoho zkušeností a víte o ní, že její práce je vždy povedena kvalitně a profesionálně. Ale jak to zjistit? Právě z tohoto důvodů jsme se rozhodli na našich stránkách zveřejnit hodnocení našich zákazníků, abyste si mohli ověřit naší spolehlivost a po ukončení vaší zakázky pak přidat i váš názor na nás. Podívejte se na náš katalog domů na klíč a nechejte se inspirovat. Také nahlédněte na naše reference a fotogalerii.

Váš rodinný dům na klíč vybavíme do posledního detailu. Postaráme se o zařízení, vybavení, zabezpečení a dekorace pokojů, vybavíme vám celou kuchyni včetně nádobí a elektrických spotřebičů. Koupelnu zařídíme přesně podle vašich představ a přitom nebudete muset, pokud nebudete chtít, navštívit žádný obchod a vše si můžete vybrat z katalogu. Vše vám předvedeme v přehledných 3D aktualizacích a vy tak můžete s přehledem a jistotou rozhodnout o barvách které si zvolíte a rozvržení nábytku v jednotlivých pokojích. Vše bez stresu, aniž byste nevěděli, jak bude výsledek vypadat a tím s velkou úsporou vašeho času a financí.

Rodinný dům 3

Cena rodinného domu na klíč a záruka.

Ceny domu na klíč jsou teoreticky o něco vyší, musíte brát však v zřetel, že dům máte postaven zcela bez starostí, mohli jste se věnovat své práci, rodině a třeba i zálibám. Důležité je, že záruku drží pouze jedna firma a při případné reklamaci nemusíte pátrat u koho vlastně záruku uplatnit. Tím vším se stává cena rodinného domu na klíč přijatelnou a v budoucnu z hlediska záruk také transparentní! Kontaktujte nás a ceny rodinných domů vám zdarma individuálně zkalkulujeme a ceník zašleme Ostravě a okolí, jako například Havířov, Orlová, Karviná, Bohumín, Český Těšín, Frýdek Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Ostravice, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Nový Jičín, Opava, Krnov, Bruntál, Hlučín atd.